
CONTACT
CONTACT
za 16 nov.
|Pand.A
Concert The Antler King
Er zitten nog een aantal Heerlijke caféconcerten aan te komen dit najaar/voorjaar. Dit is er alvast eentje om duimen en vingers bij af te likken!!!

Tijd en locatie
16 nov. 2019 21:00 – 23:00
Pand.A, Conservatoriumplein 1, Kortrijk, België
Over het evenement
Er zitten nog een aantal Heerlijke caféconcerten aan te komen dit najaar/voorjaar. Dit is er alvast eentje om duimen en vingers bij af te likken!!!
The Antler King is het geesteskind van Maarten Flamand en Esther Lybeert. Sinds 2011 werken ze gestaag aan een pad van catchy indiepop met prachtige vocale harmonieën en kruimels psychedelica.’ Ik citeer hier graag het persbericht omdat het nagels met koppen slaat. Er is geen woord van gelogen. Ten for a Bird is een mooi, mijmerend, herfstig, meezingbaar, melancholiek, ontroerend, fijn plaatje. Alsook soms bijtend, dissonant en kierewiet. Zoals de door de spooky gitaren van Link Wray ft. The Cramps geïnspireerde instant classic ‘Orange Monkey’. Meer sferen dan er manen rond Jupiter circelen, maar vooral altijd goeie songs. Die worden eerst uitgekleed tot op hun vel en vervolgens weer opgetut en versierd met avontuurlijke arrangementen en ritmes, zoemende stemmetjes en rare gitaren. Waar vele groepen tegen een derde album creatief platrijden schakelt dit koningskoppel een versnelling hoger.
Photo credits - Alessandra Ruyten
Tickets vvk: €6 add: €8